Update Grand 24.200

Update Grand 24.200

Aktualizace je určena zákazníkům, kteří mají Grand verze 24 a plně nahrazuje starší update pro tuto verzi. Instalační soubor můžete spustit přímo z této stránky. Lze jej ale také uložit do pomocného adresáře a teprve z něj spustit.

 Instalátor update 24.200 [8 MB]

Rozdílová příručka Grand 24 - změny v průběhu roku
[4,5 MB]
Úplná příručka Grand 24
[7,5 MB]

V instalačním programu zvolte pevný disk a adresář, v němž je stávající verze 24 umístěna (standardně C:\GRAND24). Při instalaci budou změněny programy a několik tiskových sestav. Data zůstanou zachována beze změny, pouze se podle potřeby upraví datové struktury. Po instalaci update bude první start účetnictví chvíli trvat a na základní obrazovce by měla být vpravo dole uvedena odpovídající verze. Bude-li na základní obrazovce stále verze nižší, nahráli jste update do nesprávného adresáře a program zůstal nezměněn.

Tisk ve Windows 24.100

Program je určen k tisku některých sestav z dat vytvořených v účetním programu GRAND. Pro jeho použití je vhodná laserová nebo inkoustová tiskárna.

Plná instalace verze 24.100 - soubor SETUP.EXE   [10,6 MB]

Návod ke kompletní instalaci

Soubor SETUP.EXE, který si stáhnete z této stránky, uložte do pomocného adresáře. Poté jej spusťte. V instalačním programu zvolte pevný disk a adresář, v němž je stávající verze tiskového programu umístěna (standardně C:\GRAND).
Pokud provádíte update tohoto programu, ověřte si po jeho spuštění, že je v levém horním rohu aplikace odpovídající verze.
Při instalaci budou změněny programy a tiskové sestavy.

© 2020 Daniel Redlich software
Vytvořeno v Joomla 3.9