Grand verze 26.400

Je aktualizován tiskopis prohlášení poplatníka na vzor roku 2017. Sestavu spustíte přímo z personalistiky např. z menu Evidence - Mzdová evidence - Personalistika - Oprava, kde stisknete klávesu F8. Bližší podrobnosti naleznete v PDF příručce. Pro správnou funkce je nutné aktualizovat na verzi 26.400 i Tisk ve Windows.

Do menu Evidence - Mzdová evidence - Tisk - Daň z příjmu je přidaná nová sestava Potvrzení dětí pro 2.poplatníka pro daňové přiznání.

EET - při zápisu příjmového dokladu ve zvláštním režimu cestovní služby a použitého zboží v případě, že je v položkách dokladu použita jen nulová sazba mimo DPH, program nabízí ruční zadání částek zvláštních režimů pro EET, neboť při použití sazby mimo DPH je nelze automaticky stanovit.

V PDF příručce je vysvětleno, jak si v případě potřeby v podvojném účetnictví přidat další dvě účetní období pro samostatné zaúčtování ročních dokladů a předpisu daně z příjmu.

V menu DANĚ jsou pro OSVČ upraveny parametry pro výpočet zdravotního a sociálního pojištění za rok 2016.

Do daňových slev OSVČ je doplněn výpočet slevy za EET.

Připomínka - potvrzení příjmů z DPP zaměstnanců (příjmů daněné srážkovou daní) naleznete v menu Evidence - Mzdová evidence - Daň z příjmů - Potvrzení  příjmů DPP a dani srážkou.

Byly upraveny tiskové sestavy HP pro úzké pokladní tiskárny - upraveno rozložení, odběratel se tiskne jen je-li zadán, odstraněna informace o zaplacené a vrácené částce, přidaná další sestava pro šířku 80 mm CC.

© 2022 Daniel Redlich software
Vytvořeno v Joomla 3.9